Hizmetlerimiz

Profesyonel Çözümlerimiz

Web Tasarım

Yenilikçi ve özgün tarzımızla Türkiye’nin önde gelen web tasarım firmalarından biri olarak web tasarım çalışmalarımızı, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir iş teslim edebilmenin sorumluluğuyla gerçekleştiriyoruz. Boğaziçi Int. olarak; markanızı etkili ve net bir şekilde yansıtabilen, tüm cihazlarda en doğru görünüme girebilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine göre optimize edilerek tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlamaktan memnuniyet duyarız.
 
php-code-screen

Web Yazılım

Paket Programlar ile istediği proje yönetimini sağlayaman firmalar için özel olarak terzi dikimi yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz süreç yazılımları, müşteri yönetim yazılımları ve Özel ERP yazılımları ile fırmanıza ait tüm işleri tek bir yazılım ile kontrol altına alabilirsiniz.
Özel yazılım geliştirme sürecinde, proje yönetim yazılımı ile tüm akışı takip edebilirsiniz.
Firmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor, tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz.

sunucu-yonetimi-607x300

Barındırma Hizmetleri

Eğer büyümekte olan bir firma iseniz, barındırma masrafları bazen diğer masrafların önüne geçmektedir. Maliyetleri azaltması açısından küçük işletmeler yanı sıra kurumsal firmalar tarafından da bu hizmet rahatlıkla tercih edilebilir. Sunucu barındırma hizmetlerinin farklı planları vardır. Bu sebeple büyümeye başladığınızda, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz.

Backlink Hizmetleri

Backlinklerin önemini şu şekilde somutlaştırabiliriz. Bir mekânın ne kadar iyi hizmet verdiğini belirten birçok kişi olduğunu düşünün. Aynı iddiada bulunan bilinçli müşteri sayısı ne kadar fazla ise söylenen hususun doğruluğu da o kadar yüksektir. Backlinklerde ise kaliteli backlink sayısı ne kadar yüksek olursa çalışma sonucu o kadar başarılı olur. Web sitesinde daha fazla kaliteli ve doğal backlinke sahip olanlar ile Google arama motorunda üst sırada yer alanlar arasında doğrudan bir ilişki vardır.

Googlebot adı verilen Google örümcekleri, internet ortamındaki yeni web sitelerini bulmak için backlinkleri kullanır. Bu da içeriğin keşfedilmesi, taranarak dizine eklenmesi anlamına gelir. Google’ın web dünyasında gezme şekli de budur. Güvenilir kaynaklardan gelen backlinkler web sitenizin Google tarafından hızlı şekilde dizine eklenmesine yardımcı olacaktır. Başka bir ifade ile backlinkler kullanılarak Google’ın web sitenizi tanıması kolaylaşır.

 

93018-822-shop6

E-Ticaret Çözümleri

İşletmeler için farklı paketler dahilinde sunduğumuz e-ticaret çözümleri ile ticaret dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda destek alabileceğiniz firmamızdan, sürecin ilk aşamasından son aşamasına kadar her konuda sizlere destek sağlayacak ve tüm bu süreci sizin için üstlenecektir. Bu alandaki referanslarımızı inceleyebilir ve e-ticaret çözümleri için destek alarak ilk adımınızı siz de atabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Siz firmanıza en uygun paketi seçin, profesyonel ekibimiz hesaplarınızı en iyi şekilde yönetsin!

Analiz, izleme, takip ve raporlama yöntemiyle Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve Türkiye de bir ilk olarak işinizi büyütmeye yardımcı Google My Business, gibi sosyal kanallarda sosyal kampanyalarınız belirlenerek interaktif bir şekilde yönetilecektir.

grafik-tasarim-icin-yararli-web-siteleri

Grafik Tasarım

Güçlü bir kurumsal kimlik duygusu, şirketin pazardaki varlığını arttırır. Bir kalabalığın içinde Ben’i tanımlar ve sizi eşsiz ve özel kılar. Kurumsal bir kimlik, müşterilerin belirli bir markaya olan bağlılığını ve onlar için ne anlama geldiğini yansıtır. Fhome, bir şirket için logolar, ticari markalar, isimler ve diğer ilgili şeyler şeklinde kurumsal kimliğin önemini kavrar. Nihayetinde bağlılığını ve tanınmasını geliştirmeye yardımcı olan şirketin itibarını oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

google-adwords-nedir

Tanıtım Reklamcılık

İnternet reklamcılığı olarak da adlandırılan dijital reklamcılık, işletmelerin tüketicilere promosyon reklamları sunmak için İnternet teknolojilerini kullanmasıdır. Dijital reklam, e-posta, sosyal medya, web siteleri, arama motorlarındaki çevrimiçi reklam, mobil veya Web siteleri ve bağlı kuruluş programlarındaki banner reklamlar aracılığıyla sunulan reklamları ve mesajları içerir. İşletmeler ve ürün üreticileri, marka imajını oluşturmak veya sürdürmek ve tüketicilere ürün ve hizmetler sunmak için dijital reklamcılığı kullanıyor.