X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL $ USD EU AZN £ GB
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

TL $ USD EU AZN £ GB

İlk Siparişe Özel İndirim Kodu: B10

Müşteri Paneli Sepet(0)

Bilgi Bankası

Uzak Masaüstü Bağlantısında Bir İç Hata oluştu Sorunu

Boğaziçi Bilişim Teknolojilerinden satın almış olduğunuz sunucularda uzak masaüstü bağlantısı esnasında “An internal error has occurred” (Bir iç hata oluştu) hatasını alıyorsanız çözümü için aşağıdaki adımları izleyin!

“Uzak Masaüstü Bağlantısı İç Hata Oluştu” Hatası Çözümü

İlk olarak Uzak Masaüstü Bağlantısını açarak aşağıda ki  adımları takip edelim.Seçenekleri Göster butonuna tıkladıktan sonra yukarıda bulunan Deneyim sekmesini tıklayın. Deneyim ekranında aşağıdaki görseldeki şekilde "Bağlantı Kesilirse yeniden bağlan" seçeneğinin tikini kaldırın.

Daha sonra genel sekmesinden giriş ekranına gelelim ve Boğaziçi Bilişim sunucu kontrol panelinizde bulunan ip adresini ve kullanıcı adını girerek bağlan butonuna tıklayalım.

Bağlan butonuna tıkladıktan sonra bir sertifika uyarısı gelebilir buna evet butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Bu sertifika uyarısını bir daha görmek istemiyorsanız aşağıda görselde bulunan "Bu bilgisayara bağlantılar için bir daha sorma" kutucuğunu aktif hale getirebilirsiniz.

Bilgisayara başarılı bir şekilde RDP ile bağlantı yapabilmeniz gerekir. Boğaziçi Net Bilişim Teknolojilerini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(1071 defa görüntülendi. / 402 kişi faydalı buldu.)